למה ברלינר

שירות: כשהקמנו את העסק הדבר המרכזי שעמד לנגד ענינו הוא היכולת  להקנות שירות אנושי חם ומקצועי לקהל לקחותינו המגוון תוך מקצועיות, אמינות ועמידה בלוחות הזמנים.

ליווי הלקוח : אנו מאמינים כי שירות ישיר, אדיב ומקצועי הוא מעל הכל ולשם כך אנו מקפידים ללוות את לקוחתינו מרגע יצרת הקשר ועד לקבלת המוצר תוך זמינות מלאה, יחס אנושי, הקשבה לצרכים ושיתוף פעולה מלא

אמינות : יושרה ואמינות הם המפתח לשיתוף פעולה נכון עם לקוחותינו. את תיקי העבודות של לקחותינו אנו דואגים להצפין כך שרק הוא יחשף אל תכניו ולא אף אחד אחר.

יצירתיות: אנו מעריכים ומעודדים יוזמה. יוזמה הנובעת מתוך להט, תשוקה, אומץ ותעוזה. יוצרים המגיעים אלינו עם יוזמה ואומץ ליצור ולקדם רעיון  זוכים לקבל מאיתנו שיתוף פעולה מלא

חזון Simplicity is the ultimate sophistication :

"פשטות היא התחכום האולטימטיבי"(לאונרדו דה וינצ'י).

האפשרויות הטמונות בחיתוך בלייזר, בכרסום ובהדפסה ישירה רבות ומגוונות- החל מיצירת חלקים לקו יצור של חברה הבונה ציוד רפואי וכלה באמן המצייר על קירות ומשתמש בחלק מהציור בשבלונות הנחתכות בלייזר. המשותף לשניהם הוא שימוש בטכנולוגיה המאפשרת להם להפנות את המשאבים למקומות נכונים ולהתבסס על מוצרים שיוצרו אצלנו ויהפכו את תהליך היצירה לפשוט יותר.